Kosmetika


IMG_8678IMG_8634IMG_8663IMG_8685

 

 

 

Pravidelná profesionální kosmetická péče pomůže zlepšit vzhled pleti, oddálit známky stárnutí a zmírnit projevy problematické pokožky. Kosmetické ošetření je jako balzám na unavenou duši, který by si měl dopřát každý, kdo se chce dokonale uvolnit a udělat něco pro zdraví své pleti. Ve své kosmetické praxi používám výrobky firmy Nobilis Tilia. Některé produkty Nobilis Tilia u mne můžete zakoupit, stejně tak jako dárkové poukazy na kosmetické ošetření.

Nebojte se přijít na kosmetiku i když nevíte přesně co chcete, nevíte co čekat nebo máte obavy, že vám bude vnucováno něco, co nechcete.

I obličejová masáž spojená např. s úpravou obočí nebo aplikací masky je kosmetika. Nebojte se sdělit mi svojí představu a já se vynasnažím Vám ji splnit!

IMG_8768IMG_8672IMG_8759IMG_8894

příklady balíčků:

  1. Základní kosmetické ošetření

    (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž/aromamasáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem) 860-920 Kč

  2. Základní kosmetické ošetření + hloubková hydratace

    (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž/aromamasáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem) 1300-1360 Kč

  3. Základní kosmetické ošetření + barvení a depilace

    (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž/aromamasáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, barvení řas a obočí, depilace horního rtu, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem)  1140-1200 Kč

Mějte prosím na paměti, že výše uvedené balíčky ošetření slouží jako příklad a pro orientaci v cenách. Při každé návštěvě se vždy s klientkou/klientem dohodnu, co všechno si přeje do ošetření zahrnout a proto se může konečná cena mírně lišit. Jde například o barvení řas a obočí, depilace apod., které mohou výslednou cenu změnit.


Ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin (Díky hloubkově působícím galvanickým proudům pleť získává větší množství hydratačních a regeneračních látek zapracováním speciálních gelů. Při galvanizaci se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a hned po ošetření se tím pleť viditelně zjemní, zeštíhlí a omladí. Omlazující efekt vydrží až několik dní.)


Depilace teplým voskem

je velmi efektivní a rychlá metoda sloužící ke zbavování se chloupků nejčastěji na nohou, rukou, zádech, obličeji, eventuálně v podpaží.

 

Depilace cukrovou pastou (cukrová depilace)

Tisíce let stará metoda depilace původně pocházející z Orientu. Je stále oblíbenější dnes i u nás, vhodná i pro pokožku se sklonem k alergiím a využívá se zejména k odstranění chloupků na citlivých (podpaží) a intimních partiích těla (brazilskou depilaci). Výhodou cukrové pasty oproti vosku je využití čistě přírodního materiálu bez chemických přísad, menší podráždění kůže, protože pasta s chloupky strhává pouze odumřelé kožní buňky, ne ty živé. Cukrová pasta je rozpustná ve vodě, je snadné ji očistit z kůže i oděvu.

 

Ceník depilace cukrovou pastou:

Celé dolní končetiny…………………….950 Kč          Celé ruce ………………………………….. 550 Kč

Lýtka ………………………………………….450 Kč           Předloktí ………………………………….. 250 Kč

Třísla (bikini)……………………………….250 Kč          Podpaží …………………………………….. 250 Kč  

 

 

kosmetika

 

CENÍK KOSMETIKY
platný od 20.8.2018
odlíčení, tonizace, změkčení 90,-
Galvanic Spa (ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin, 2 fáze) 390,-
hloubkové čištění/UZ špachtle 190,-
masáž obličeje a dekoltu, 20min. 190,-
aromamasáž obličeje a dekoltu, 20min. 250,-
gomáž/peeling 90,-
úprava obočí (v rámci ošetření) 50,-
horní ret (v rámci ošetření) 50,-
sérum 100 – 140,-
maska 120-160,-
barvení řas 90,-
barvení obočí 90,-
krém nebo gel na závěr 50,-
PÉČE O OBOČÍ A ŘASY
úprava obočí (samostatně) 150,-
barvení obočí (samostatně) 150,-
barvení řas (samostatně) 150,-
Lash lifting&lash botox 990,-
DEPILACE
horní ret (v rámci ošetření) 50,-
horní ret (samostatně) 90,-
brada 50 – 90,-
předloktí 200,-
celé paže 290,-
lýtka (nohy od kolen dolů) 350,-
celé dolní končetiny 550,-
podpaží 250,-
pro muže: záda (podle rozsahu) 250 – 450,-