Kosmetika

IMG_8678IMG_8634IMG_8663IMG_8685

 

 

 

Pravidelná profesionální kosmetická péče pomůže zlepšit vzhled pleti, oddálit známky stárnutí a zmírnit projevy problematické pokožky. Kosmetické ošetření je jako balzám na unavenou duši, který by si měl dopřát každý, kdo se chce dokonale uvolnit a udělat něco pro zdraví své pleti. Ve své kosmetické praxi používám výrobky firmy Nobilis Tilia. Některé produkty Nobilis Tilia u mne můžete zakoupit, stejně tak jako dárkové poukazy na kosmetické ošetření.

Nebojte se přijít na kosmetiku i když nevíte přesně co chcete, nevíte co čekat nebo máte obavy, že vám bude vnucováno něco, co nechcete.

I obličejová masáž spojená např. s úpravou obočí nebo aplikací masky je kosmetika. Nebojte se sdělit mi svojí představu a já se vynasnažím Vám ji splnit!

IMG_8768IMG_8672IMG_8759IMG_8894

příklady balíčků:

  1. Základní kosmetické ošetření

    (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem) 860 Kč

  2. Základní kosmetické ošetření + hloubková hydratace

    (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem) 1250 Kč

  3. Základní kosmetické ošetření + barvení a depilace

    (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, barvení řas a obočí, depilace horního rtu, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem)  1090 Kč

Ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin (Díky hloubkově působícím galvanickým proudům pleť získává větší množství hydratačních a regeneračních látek zapracováním speciálních gelů. Při galvanizaci se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a hned po ošetření se tím pleť viditelně zjemní, zeštíhlí a omladí. Omlazující efekt vydrží až několik dní.)


Depilace teplým voskem

je velmi efektivní a rychlá metoda sloužící ke zbavování se chloupků nejčastěji na nohou, rukou, zádech, obličeji, eventuálně v podpaží.

 

Depilace cukrovou pastou (cukrová depilace)

Tisíce let stará metoda depilace původně pocházející z Orientu. Je stále oblíbenější dnes i u nás, vhodná i pro pokožku se sklonem k alergiím a využívá se zejména k odstranění chloupků na citlivých (podpaží) a intimních partiích těla (brazilskou depilaci). Výhodou cukrové pasty oproti vosku je využití čistě přírodního materiálu bez chemických přísad, menší podráždění kůže, protože pasta s chloupky strhává pouze odumřelé kožní buňky, ne ty živé. Cukrová pasta je rozpustná ve vodě, je snadné ji očistit z kůže i oděvu.

 

Ceník depilace cukrovou pastou:

Celé dolní končetiny…………………….950 Kč          Celé ruce ………………………………….. 550 Kč

Lýtka ………………………………………….450 Kč           Předloktí ………………………………….. 250 Kč

Třísla (bikini)……………………………….250 Kč          Podpaží …………………………………….. 250 Kč  

 

 

kosmetika

 

Ceník 
Hloubkové čištění/UZ špachtle190 Kč
Odlíčení, tonizace, změkčení90 Kč
Galvanic Spa (ošetření galvanickou žehličkou Nu Skin, 2 fáze) 390 Kč
Masáž obličeje a dekoltu, 20min. 190 Kč
Peeling/gomáž 90 Kč
Úprava obočí (v rámci ošetření) 50 Kč
Depilace horního rtu (v rámci ošetření) 50 Kč
Sérum 100-140 Kč
Maska 120-160 Kč
Barvení řas 90 Kč
Barvení obočí 90 Kč
Krém nebo gel na závěr 50 Kč
Úprava obočí (samostatně) 150 Kč

Depilace teplým voskem 
Horní ret (samostatně)90
Brada50-90 Kč
Předloktí200 Kč
Celé paže290 Kč
Nohy od kolen dolů350 Kč
Nohy od kolen dolů350 Kč
Celé dolní končetiny550 Kč
Podpaží250 Kč