Masáže

IMG_8978Manuální lymfodrenáž

60/90 min. – 650/850 Kč

5 x 60 min. – 2950 Kč!

Je speciální hmatová technika, která má za úkol obnovit a zvýšit cirkulaci lymfy. Ta z tkáňového prostoru odvádí všechny metabolity, cizorodé látky, viry, bakterie a bílkoviny. Lymfodrenáž je vhodná pro ošetření unavených končetin, celulitidy a akné. Doporučuje se jako prostředek na zvýšení imunity a detoxikaci organismu, při chronické únavě a stresu nebo naopak při velké fyzické námaze. Zvýšená činnost lymfatického systému trvá po masáži ještě 8 – 10 hodin, proto je dobré po lymfodrenáži více relaxovat a nedělat nic, co vyžaduje zvýšené soustředění a fyzickou námahu. Po tuto dobu je také nezbytný vyšší příjem tekutin, aby byl podpořen odtok škodlivin z těla. Kdy lymfodrenáž pomáhá? Při otocích lymfatického původu, po operaci křečových žil nebo odstranění prsu, při hubnutí a celulitidě, pro posílení celkové imunity a zlepšení hojení ran, při detoxikaci organismu, jako prevence otoků. Lymfodrenáž se neprovádí při virovém nebo akutním zánětlivém onemocnění a při nádorových onemocněních. Nikdy není vhodné provádět lymfodrenáž celého těla při jedné návštěvě, pro organismus je to příliš zatěžující a subjektivně je to často špatně snášeno. Proto doporučuji klientům buďto zaměřit se na konkrétní partie, jejichž kondici chtějí zlepšit, např. dolní končetiny při otocích nebo celulitidě a opakovaně provádět lymfodrenáž pouze dolních končetin, nebo je možné postupně provádět lymfodrenáž dolních a horních končetin, zad, hlavy a obličeje po částech v rámci jedné kůry, pokud chcete celkově pročistit svůj lymfatický systém a tím i celý organismus.

Lymfodrenáž tak trochu vyčnívá mezi ostatními masážemi. Je to něco speciálního. Je neméně relaxační a příjemná, ale jde o proceduru, kterou provádíme v podstatě ze zdravotních důvodů. Nespolupracuji sice s žádnou zdravotní pojišťovnou, ale přicházejí mi klienti, kteří by opakované lymfodrenáže dlouhodobě potřebovali pro zmírnění obtíží nejrůznějšího původu a to je nákladné. Nabízím proto možnost slevy 10% při jednorázovém předplacení pěti a více hodinových lymfodrenáží. Tzn. cena je snížena z 650 Kč na 590 Kč za 60minut. (Slevy nelze sčítat, tzn. že balíček 5 lymfodrenáží s 10% slevou nelze hradit poukázkami/kartami Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity, jednotlivé lymfodrenáže ano).


IMG_8959

Masáž horkými lávovými kameny

60/90 min. – 890/1090 Kč

Je prováděna kameny ohřátými ve vodě na 40 – 55C°. Teplo, které zadržují, předají vašemu tělu, tím se stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně se celé tělo prohřívá, do hloubky relaxuje. Kombinace hnětení, tlaku a tepla, rozpouští svalové blokády. Zároveň se vytvářejí ty nejlepší podmínky pro detoxikaci organismu. Tento druh masáže výrazně pomáhá při problémech se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a relaxace. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži. Kdy se masáž horkými lávovými kameny nedoporučuje: při přecitlivělosti na teplo, infekčních onemocněních, zánětech, kožních problémech, křečových žilách, onemocněních srdce, vysokém krevním tlaku, epilepsii, v těhotenství.


IMG_9005

Antistresová masáž hlavy a obličeje

30 min. – 390 Kč

Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v oblasti hlavy napětí, které způsobuje spoustu dalších bolestí. Masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu. Ne nadarmo ji někteří klienti považují za nejpříjemnější relaxaci. Dovede vás k maximálnímu uvolnění. Velmi účinné je k masáži hlavy přidat masáž ramen a šíje, zbaví Vás obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovunarození.


IMG_8930

Baňkování

Záda a šíje, 30min – 450 Kč

Je metoda po tisíciletí využívána tradiční čínskou medicínou. Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád má velký význam pro čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Úleva od bolesti je téměř okamžitá. Baňky se nejen přikládají cíleně na jednotlivé body na těle, ale provádí se s nimi i uvolňující masáže zad. Efekt je oproti klasické masáži výrazně silnější díky podstatně intenzivnějšímu prokrvení tkání. Baňkování provádím zpravidla v oblasti zad, ramen a krku v rámci masáže zad.


20170514_134240 Tejpování (kinesiotaping)

aplikace tejpu 100 – 350 Kč, podle rozsahu

je lepení speciálních pružných pásek na kůži. Jde o podpůrnou metodu nejen pro aktivní sportovce. Slouží k regeneraci pohybového aparátu, pozitivně ovlivňuje krevní a lymfatický oběh, přispívá k rychlejšímu zotavení po operacích. Tejpování výborně pomáhá i při otocích nejrůznějšího původu. Je to ideální doplněk další terapie nebo jako prevence přetížení tkání   před větším fyzickým výkonem.


Lifting obličeje

60 min. – 650 Kč

Speciální technika masáže se zaměřuje se na odstranění svalového napětí nahromaděného každodenním stresem, zlepšení prokrvení obličejových svalů a vyhlazování hlubokých vrásek. Kromě toho si při masáži úžasně odpočinete, trvá celých 60 minut! Účinky liftingu budete nadšeni. Bez chemických a chirurgických zásahů bude pleť zdravější, jasnější a lidé ve Vašem okolí si brzy všimnou změn! Lifting obličeje je kromě svých úžasných regeneračních a omlazujících účinků jedna z nejpříjemnějších masáží, kterou si můžete dopřát a zaručeně Vám dá na chvíli zapomenout na každodenní stres a povinnosti.


Masáž obličeje a dekoltu vzácným vonným olejem

20min. – 250 Kč

60min. – 650 Kč

Masáž obličeje je z kosmetiky to nejpříjemnější. Chvíle, kdy napětí nadobro odchází, kdy zapomínáme, kde jsme a mysl si utíká někam daleko. Pojďme ten zážitek společně povznést ještě o kus dál. S vzácnými éterickými oleji rozpuštěnými v jojobě to půjde samo. Výběr vůně nechám na Vás a pak už zbývá jen poddat se jejím podmanivým tónům…

Jasmín

Vůně pravého jasmínu povznáší ducha, rozvíjí tvořivost a podporuje smyslnost. Jasmín se nedoporučuje v těhotenství.

Růže

Růže je éterický olej lásky a ušlechtilosti. Blahodárně působí na zralou pleť.

Mimóza

Sladké tóny vůně mimózy se postupně otevírají a mění: od čerstvě posekané trávy, cukrové třtiny s medem se sukýnkou z jemného kmínu a koření, jejíž záhyby nesou představu malin, kosatců a fialek na podkladu spodních tónů z banánů a čerstvého dřeva.

Vanilka

Aroma vanilky probouzí nové touhy, smyslnost a kreativitu. Navodí pocit dobré nálady.

Lípa

Lípa má sladkou květovou vůni s medovými podtóny, která navozuje uvolnění a zmírňuje projevy stresu na duši i na pokožce. Energeticky harmonizuje a otevírá srdce. Je vhodná pro pleť s prvními vráskami, zmírňuje podráždění a suchost pokožky. 

Dárkový poukaz v hodnotě 500 nebo 1000 Kč

Permanentka – Při předplacení deseti stejných masáží dostanete jedenáctou zdarma (platnost permanentky je 1 rok)!

Platba fakturou – Přispívá Vám zaměstnavatel na masáže, ale proplatí Vám pouze fakturu? Využijte této možnosti!

Kredit + bonus navíc – Předplacením kreditu ve výši 3500,- získáte navíc bonus 10%. Celkem pak můžete čerpat částku ve výši 3850,- a kombinovat masáže a kosmetiku dle vlastního výběru. Kredit má omezenou platnost a to 1 rok od zakoupení.

          Možnost bezhotovostní platby kartami VISA, MasterCard a kartami SODEXO, EDENRED, BENEFIT PLUS

BENEFIT_logo3D

Nabídka Benefit Plus se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 15% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

benefity logo

Nabídka Benefity.cz se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 15% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Poukázkami ani Flexi Pass kartou nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 15% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

SX_CZ_flexipasscard_logo_CMYKbonus 2017-702x420   darkovy 2017-702x420   flexi 2017-702x420   fokus 2017-702x420  relax 2017-702x420

Poukázkami nebo kartou Edenred nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 15% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Edenred-Color-CMYK   tsport-kultura_0kc tmulti_0kc tcompliments_0kc