Masáže


IMG_8949Klasická relaxační – sportovní masáž

30 min. – 350 Kč  – masáž zad a šíje (ztuhlý krk, oblast ramen a lopatek, bedra)

45 min. – 540 Kč

60 min. – 700 Kč – celková masáž (záda, nohy, ruce)

90 min. – 900 Kč – celková masáž (záda, nohy, ruce, obličej a hlava)

Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, navozuje příjemnou náladu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.


IMG_8930Baňkování

Záda a šíje, 30min – 350 Kč

Je metoda po tisíciletí využívána tradiční čínskou medicínou. Kromě výrazného uvolnění svalů a blokád má velký význam pro čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují. Úleva od bolesti je téměř okamžitá. Baňky se nejen přikládají cíleně na jednotlivé body na těle, ale provádí se s nimi i uvolňující masáže zad. Efekt je oproti klasické masáži výrazně silnější díky podstatně intenzivnějšímu prokrvení tkání. Baňkování provádím zpravidla v oblasti zad, ramen a krku v rámci masáže zad.


20170514_134240 Tejpování (kinesiotaping)

aplikace tejpu 100 – 350 Kč, podle rozsahu

 

je lepení speciálních pružných pásek na kůži. Jde o podpůrnou metodu nejen pro aktivní sportovce. Slouží k regeneraci pohybového aparátu, pozitivně ovlivňuje krevní a lymfatický oběh, přispívá k rychlejšímu zotavení po operacích. Tejpování výborně pomáhá i při otocích nejrůznějšího původu. Je to ideální doplněk další terapie nebo jako prevence přetížení tkání   před větším fyzickým výkonem.


IMG_8959Masáž horkými lávovými kameny

60 min. – 790 Kč

90 min. – 990 Kč

Je prováděna kameny ohřátými ve vodě na 40 – 55C°. Teplo, které zadržují, předají vašemu tělu, tím se stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně se celé tělo prohřívá, do hloubky relaxuje. Kombinace hnětení, tlaku a tepla, rozpouští svalové blokády. Zároveň se vytvářejí ty nejlepší podmínky pro detoxikaci organismu. Tento druh masáže výrazně pomáhá při problémech se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit. Dokáže navodit pocit absolutního klidu a relaxace. Klienti na sobě sledují báječné uvolňující účinky ještě několik dní po masáži. Kdy se masáž horkými lávovými kameny nedoporučuje: při přecitlivělosti na teplo, infekčních onemocněních, zánětech, kožních problémech, křečových žilách, onemocněních srdce, vysokém krevním tlaku, epilepsii, v těhotenství.


IMG_8978Manuální lymfodrenáž

60 min. – 590 Kč

90 min. – 830 Kč

Je speciální hmatová technika, která má za úkol obnovit a zvýšit cirkulaci lymfy. Ta z tkáňového prostoru odvádí všechny metabolity, cizorodé látky, viry, bakterie a bílkoviny. Lymfodrenáž je vhodná pro ošetření unavených končetin, celulitidy a akné. Doporučuje se jako prostředek na zvýšení imunity a detoxikaci organismu, při chronické únavě a stresu nebo naopak při velké fyzické námaze. Zvýšená činnost lymfatického systému trvá po masáži ještě 8 – 10 hodin, proto je dobré po lymfodrenáži více relaxovat a nedělat nic, co vyžaduje zvýšené soustředění a fyzickou námahu. Po tuto dobu je také nezbytný vyšší příjem tekutin, aby byl podpořen odtok škodlivin z těla. Kdy lymfodrenáž pomáhá? Při otocích lymfatického původu, po operaci křečových žil nebo odstranění prsu, při hubnutí a celulitidě, pro posílení celkové imunity a zlepšení hojení ran, při detoxikaci organismu, jako prevence otoků. Lymfodrenáž se neprovádí při virovém nebo akutním zánětlivém onemocnění a při nádorových onemocněních. Nikdy není vhodné provádět lymfodrenáž celého těla při jedné návštěvě, pro organismus je to příliš zatěžující a subjektivně je to často špatně snášeno. Proto doporučuji klientům buďto zaměřit se na konkrétní partie, jejichž kondici chtějí zlepšit, např. dolní končetiny při otocích nebo celulitidě a opakovaně provádět lymfodrenáž pouze dolních končetin, nebo je možné postupně provádět lymfodrenáž dolních a horních končetin, zad, hlavy a obličeje po částech v rámci jedné kůry, pokud chcete celkově pročistit svůj lymfatický systém a tím i celý organismus.


IMG_9005Antistresová masáž hlavy a obličeje

30 min. – 350 Kč

Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v oblasti hlavy napětí, které způsobuje spoustu dalších bolestí. Masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu. Ne nadarmo ji někteří klienti považují za nejpříjemnější relaxaci. Dovede vás k maximálnímu uvolnění. Velmi účinné je k masáži hlavy přidat masáž ramen a šíje, zbaví Vás obrovské psychické zátěže a budete se cítit jako znovunarození.


Lifting obličeje

60 min. – 590 Kč

Speciální technika masáže se zaměřuje se na odstranění svalového napětí nahromaděného každodenním stresem, zlepšení prokrvení obličejových svalů a vyhlazování hlubokých vrásek. Kromě toho si při masáži úžasně odpočinete, trvá celých 60 minut! Účinky liftingu budete nadšeni. Bez chemických a chirurgických zásahů bude pleť zdravější, jasnější a lidé ve Vašem okolí si brzy všimnou změn! Lifting obličeje je kromě svých úžasných regeneračních a omlazujících účinků jedna z nejpříjemnějších masáží, kterou si můžete dopřát a zaručeně Vám dá na chvíli zapomenout na každodenní stres a povinnosti.


Dárkový poukaz v hodnotě 500 nebo 1000 Kč

 

Permanentka – Při předplacení deseti stejných masáží dostanete jedenáctou zdarma (platnost permanentky je 1 rok)!

 

Platba fakturou – Přispívá Vám zaměstnavatel na masáže, ale proplatí Vám pouze fakturu? Využijte této možnosti!

 

Kredit + bonus navíc – Předplacením kreditu ve výši 3500,- získáte navíc bonus 10%. Celkem pak můžete čerpat částku ve výši 3850,- a kombinovat masáže a kosmetiku dle vlastního výběru. Kredit má omezenou platnost a to 1 rok od zakoupení.

 

          Platby kartami VISA, MasterCard  karty

 

BENEFIT_logo3D

Nabídka Benefit Plus se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku nebo kredit. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

 

benefity logo

Nabídka Benefity.cz se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku nebo kredit. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

 

Poukázkami ani Flexi Pass kartou nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku nebo kredit. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

SX_CZ_logo_CMYK          SX_CZ_flexipasscard_logo_CMYKbonus 2017-702x420   darkovy 2017-702x420   flexi 2017-702x420   fokus 2017-702x420  relax 2017-702x420

Poukázkami nebo kartou Edenred nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku nebo kredit. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Edenred-Color-CMYK   tsport-kultura_0kc tmulti_0kc tcompliments_0kc