Biofáze jako bylinný rituál

Ošetření Biofáze spočívá v aplikaci tří synergických směsí éterických olejů v předepsaném pořadí spolu s masáží obličeje, krku a dekoltu. Díky tomu nabízí výjimečně uvolňující aromaterapeutický rituál. Obnovující séra Biofáze jsou jemné emulze na vodní bázi. Zanechají na pokožce hebký pocit, navrací její ztracenou rovnováhu a dokáží ulevit při celé řadě potíží.

Výjimečnost tohoto ošetření je dána vlastnostmi 100% éterických olejů a jejich antioxidačními účinky i vlivem na působení enzymů pokožky. Všechny použité výrobky jsou certifikovanou přírodní kosmetikou (CPK).

Séra Biofáze se používají ve třech na sebe navazujících krocích, kdy séra Geránium a Tymián jsou vždy prvními z nich a výběr závěrečného – třetího séra se řídí aktuálním stavem pleti. Na výběr máme z následujících šesti bylinných směsí: bazalka, calendula, koriandr, levandule, santal, šalvěj.

Vybrat si ošetření s Biofází

Složení

Bazalkapro dehydrovanou pleť se sklonem k vráskám (aktivně hydratuje, tonizuje, zlepšuje vitalitu pleti se sklonem k nadměrné tvorbě vrásek, podporuje rychlejší obnovu kožních buněk, zjemňuje vzhled keloidních jizev)

Calendulapro regeneraci a úlevu při podráždění pleti (urychluje regeneraci pokožky, zklidňuje podráždění, předchází drobným zánětům, aktivně obnovuje přirozené funkce pleti)

Koriandrpro ochablou pleť (zlepšuje vzhled a pružnost pleti, obnovuje její přirozený tonus, oživuje a dodává ztracený lesk)

Levandulepro citlivou pleť (zklidňuje citlivou pleť, posiluje její odolnost, příznivě působí na rozšířené žilky, zmírňuje podráždění při svědění, pálení či popálení od slunce)

Santalpro aknózní pleť (zlepšuje vzhled aknózní a nečisté pleti, regeneruje mastnou pleť, zralou pleť hydratuje a zlepšuje vzhled jizev)

Šalvějpro pleť se sklonem k hyperpigmentaci (zlepšuje vzhled pokožky při pigmentových a stařeckých skvrnách, zmírňuje tvorbu tukových cyst, intenzivně projasňuje a sjednocuje tón pleti)