Vouchery/Balíčky služeb

Chcete udělat někomu radost nebo si sami dopřát rozmazlování a péči? Koupit můžete vouchery na masáž nebo kosmetiku v hodnotě 500/1.000 korun a nebo připravenou kombinaci služeb v balíčku. Vouchery i balíčky služeb mohou být vaším předplatným nebo dárkem pro blízkou osobu, jak budete chtít!

Jak voucher nebo balíček koupit?

  • osobně – kontaktujte mě prosím předem, kdy byste chtěli poukazy vyzvednout (vouchery 500/1000)
  • e-mailem v PDF – hned po připsání platby na účet – ideální dárek na poslední chvíli!

Pro objednávku prosím využijte email: pavlina.krutska@seznam.cz nebo kontaktní formulář v záložce kontakt-objednání na tomto webu. Číslo účtu: 300577143/0300 – Pro identifikaci platby stačí do poznámky napsat své jméno.

Přehled balíčků služeb – voucherů/předplatného:

Zdravá&Čistá

Zdravá&Čistá

Základní kosmetické ošetření: Odlíčení, čištění ultrazvukovou špachtlí, peeling, aromamasáž obličeje, krku a dekoltu vzácným olejem, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem, případně sérem. Cena: 980 korun.

Výrazná&Osobitá

Výrazná&Osobitá

Základní kosmetika + barvení a depilace: Odlíčení, čištění ultrazvukovou špachtlí, peeling, aromamasáž obličeje, krku a dekoltu vzácným olejem a dále depilace horního rtu, úprava a barvení obočí i řas, aplikace séra a masky. Cena: 1250 korun.

Hydratace&Pružnost

Hydratace&Pružnost

Základní kosmetika + hloubková hydratace: Odlíčení, čištění ultrazvukovou špachtlí, peeling, aromamasáž obličeje, krku a dekoltu vzácným olejem, úprava obočí a depilace horního rtu, ošetření stimulačním ultrazvukem, aplikace séra a masky. Cena: 1490 korun.