Masáž obličeje a dekoltu vzácným vonným olejem

20min. - 250 Kč
60min. - 690 Kč

Masáž obličeje je z kosmetiky to nejpříjemnější. Chvíle, kdy napětí nadobro odchází, kdy zapomínáme, kde jsme a mysl si utíká někam daleko. Pojďme ten zážitek společně povznést ještě o kus dál. S vzácnými éterickými oleji rozpuštěnými v jojobě to půjde samo. Výběr vůně nechám na Vás a pak už zbývá jen poddat se jejím podmanivým tónům…

Jasmín

Vůně pravého jasmínu povznáší ducha, rozvíjí tvořivost a podporuje smyslnost. Jasmín se nedoporučuje v těhotenství.

Růže

Růže je éterický olej lásky a ušlechtilosti. Blahodárně působí na zralou pleť.

Mimóza

Sladké tóny vůně mimózy se postupně otevírají a mění: od čerstvě posekané trávy, cukrové třtiny s medem se sukýnkou z jemného kmínu a koření, jejíž záhyby nesou představu malin, kosatců a fialek na podkladu spodních tónů z banánů a čerstvého dřeva.

Vanilka

Aroma vanilky probouzí nové touhy, smyslnost a kreativitu. Navodí pocit dobré nálady.

Lípa

Lípa má sladkou květovou vůni s medovými podtóny, která navozuje uvolnění a zmírňuje projevy stresu na duši i na pokožce. Energeticky harmonizuje a otevírá srdce. Je vhodná pro pleť s prvními vráskami, zmírňuje podráždění a suchost pokožky.

Nabízím Vám několik technik masáží, z kterých si jistě tu pravou vyberete, ať už Vám jde o odstranění stresu, bolesti nebo o příjemné relaxování.

Permanentka – Při předplacení deseti stejných masáží dostanete jedenáctou zdarma (platnost permanentky je 1 rok)!

Platba fakturou – Přispívá Vám zaměstnavatel na masáže, ale proplatí Vám pouze fakturu? Využijte této možnosti!

Kredit + bonus navíc – Předplacením kreditu ve výši 3500,- získáte navíc bonus 10%. Celkem pak můžete čerpat částku ve výši 3850,- a kombinovat masáže a kosmetiku dle vlastního výběru. Kredit má omezenou platnost a to 1 rok od zakoupení.