Masáže

Nabízím Vám několik technik masáží, z kterých si jistě tu pravou vyberete, ať už Vám jde o odstranění stresu, bolesti nebo o příjemné relaxování.

Permanentka – Při předplacení deseti stejných masáží dostanete jedenáctou zdarma (platnost permanentky je 1 rok)!

Platba fakturou – Přispívá Vám zaměstnavatel na masáže, ale proplatí Vám pouze fakturu? Využijte této možnosti!

Kredit + bonus navíc – Předplacením kreditu ve výši 3500,- získáte navíc bonus 10%. (Neplatí pro platbu benefitními kartami/poukázkami). Celkem pak můžete čerpat částku ve výši 3850,- a kombinovat masáže a kosmetiku dle vlastního výběru. Kredit má omezenou platnost a to 1 rok od zakoupení.

          Možnost bezhotovostní platby kartami VISA, MasterCard a kartami SODEXO, EDENRED, BENEFIT PLUS

BENEFIT_logo3D

Nabídka Benefit Plus se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

benefity logo

Nabídka Benefity.cz se nevztahuje na předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Poukázkami ani Flexi Pass kartou nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

SX_CZ_flexipasscard_logo_CMYKbonus 2017-702x420   darkovy 2017-702x420   flexi 2017-702x420   fokus 2017-702x420  relax 2017-702x420

Poukázkami nebo kartou Edenred nelze hradit předplatné, které je již cenově zvýhodněno – permanentku, kredit, balíček pěti lymfodrenáží s 10% slevou. Jinak lze tímto způsobem hradit veškeré masáže i kosmetiku (služby), případně si je předplatit.

Edenred-Color-CMYK   tsport-kultura_0kc tmulti_0kc tcompliments_0kc