Chcete vědět víc

IMG_9023

K manuální lymfodrenáži
Jak pracuji

K manuální lymfodrenáži…

Ráda používám termín „lymfodrenáž“ a ne „lymfatická masáž“ už proto, že je z toho zřejmé, že jde o dvě rozdílné věci. Manuální lymfodrenáž je speciální jemná hmatová technika, která má za cíl zprůchodnit povrchové lymfatické cévy. To znamená ty, které jsou uloženy pod kůží a často jsou příčinou otoků. Pokud máte pocit, že zadržujete vodu, cítíte se oteklá/ý, máte těžké nohy, může to být přesně to, co potřebujete. Ovšem důvodů pro zadržování vody v organismu je celá řada, od srdeční nedostatečnosti až po dlouhé sezení v kanceláři, nechtějte proto prosím jednu univerzální odpověď pro všechny.

Pokud chcete začít chodit na lymfodrenáže jako doplněk ke cvičení v rámci hubnutí, je to dobrý nápad, ale chce to dobré plánování. Vyvarujte se větší fyzické aktivitě v den, kdy manuální lymfodrenáž absolvujete. Ta by se měla provádět – pro dosažení maximálního efektu- tehdy, když máte spíše klidový režim. To samozřejmě neznamená, že nesmíte jít do práce a dělat vše, jako obvykle, jen si ve stejný den nejděte zaběhat nebo do posilovny.

Jak pracuji…

dav

Nemám žádné kolegy ani zaměstnance. V salónu pracuji pouze já. Zakládám si na osobním přístupu, kvalitě poskytnuté služby a útulném prostředí, kde se dá příjemně relaxovat. 

Péče o pleť s rouškou