Něco o mně

IMG_8908Masážím se profesionálně věnuji od roku 2004, kdy jsem se rozhodla splnit si svoje dlouholeté přání, naučit se masírovat dobře, víc než jen několik hmatů, které děláme všichni instinktivně, když partnera bolí ztuhlý krk nebo chce rozmazlovat masáží chodidel.

Po zdravotnické škole jsem v oboru pracovala jen krátce, ale mám dojem, že přestože mi nemocniční prostředí nechybí, masážemi jsem se k této profesi tak trochu chtěla vrátit. Rok jsem pracovala jako masérka v Hotelu Hilton v Praze, což znamená mnohdy zcela odlišné nároky na charakter i kvalitu masáže od klientů z celého světa.

V současné době pracuji samostatně a snažím se svým klientům dát to nejlepší z toho, co jsem se naučila, úžasný pocit z uvolňující masáže a hlavně maximálně individuální přístup, který je hlavním předpokladem dobré masáže.

Později jsem svou činnost rozšířila o kosmetické služby a vizážistiku (líčení). Kosmetika je pro mě příjemným a kreativním zpestřením mé práce a jsem ráda, že mohu svým klientům nabídnout zase o něco komplexnější ošetření, kterým je propojení masáží s kosmetikou.

Můj masážní a kosmetický salon najdete v Praze – Karlíně, těším se na Vás!

Pavlína Krutská