Základní kosmetické balíčky

Vhodné pro všechny typy pleti: normální, problematickou – aknózní, suchou se sklonem k podráždění, zralou s projevy stárnutí

Základní kosmetické ošetření (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž/aromamasáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem)

Základní kosmetické ošetření + barvení a depilace (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž/aromamasáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, barvení řas a obočí, depilace horního rtu, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem)

Základní kosmetické ošetření + hloubková hydratace (Odlíčení, hloubkové čištění/UZ špachtle, masáž/aromamasáž obličeje a dekoltu vč. mikromasáže očního okolí, peeling, úprava obočí, ošetření stimulačním ultrazvukem, aplikace séra a masky, závěrečné ošetření krémem)

Čištění aknózní/problematické pleti, odstranění milií – Odlíčení, hloubkové čištění pleti (UZ špachtle + manuální čištění), (odstranění milií), ošetření ozonizérem (vysoká frekvence), úprava obočí, aplikace séra a zklidňující masky, závěrečné ošetření krémem)

Biofáze je úžasný aromaterapeutický rituál ošetření pleti. Je to intenzívní bylinná kůra aplikovaná v podobě speciálně vyvinutých pleťových sér, která pleť oživí, projasní, omladí a probudí ozdravné procesy v tkáních. Biofáze podporuje aktivitu enzymů přirozeně obsažených v kůži, které mají schopnost pleť oživit, regenerovat a zmírnit celou řadu potíží, ať už se jedná o akné, vrásky, dehydrataci nebo červené žilky.

3 varianty ošetření: Biofáze samostatně / Biofáze s čištěním pleti / Biofáze, čištění pleti a stimulační ultrazvuk

Rezervovat termín online

Mějte prosím na paměti, že výše uvedené balíčky ošetření slouží jako příklad a pro orientaci v cenách. Při každé návštěvě se vždy s klientkou/klientem dohodnu, co všechno si přeje do ošetření zahrnout a proto se může konečná cena mírně lišit. Jde například o barvení řas a obočí, depilace apod., které mohou výslednou cenu změnit.